Jonas Guzavičius
Prezidentas
Tel.: +370 37 473 917
El. paštas: info@kaunoliftai.lt
Kauno liftai, UAB
Generalinis direktorius

Eduardas Černulis
Viceprezidentas
Tel.: +370 37 451 480
El. paštas: ec@inti.lt
Inti, UAB
Generalinis direktorius

Algimantas Svilainis
Viceprezidentas
Tel.: +370 37 302 831
El. paštas: algimantas@pakaita.lt
Pakaita, AB
Generalinis direktorius

Jonas Dastikas
Viceprezidentas
Tel.: +370 347 66 483
El. paštas: j.dastikas@lifosa.com
Lifosa, AB
Generalinis direktorius

Rolandas Steponas Bankauskas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 698 34757
El. paštas: rolandas@elektromontuotojas.lt
Elektromontuotojas, UAB
Gen. direktorius

Žilvinas Bliujus
Prezidiumo narys
Tel.: +370 687 71679
El. paštas: zilvinas@transrifus.lt
Transrifus, UAB
Generalinis direktorius

Vilius Burokas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 301 700
El. paštas: vilius.burokas@kaunovandenys.lt
Kauno vandenys, UAB
Gen. direktorius

Kęstutis Dagilis
Prezidiumo narys
Tel.: +370 685 73005
El. paštas: dagilis@balpol.lt
Baltijos polistirenas, UAB
Prezidentas

Povilas Drūlia
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 373 551
El. paštas: info@palemonokeramika.lt
Palemono keramika, AB
Generalinis direktorius

Mindaugas Grigelis
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 362 509
El. paštas: mindaugas.grigelis@kaunoautobusai.lt
Kauno autobusai, UAB
Generalinis direktorius

Marius Horbačauskas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 698 31481
El. paštas: marius.horbacauskas@volfasengelman.lt
Volfas Engelman, AB
Generalinis direktorius

Vaclovas Kliunka
Prezidiumo narys
Tel.: +370 686 10820
El. paštas: vaclovas.kliunka@helisota.com
HELISOTA, UAB
Mokymo departamento konsultantas

Juozas Martikaitis
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 393 893
El. paštas: juozas@garlita.lt
Garlita, UAB
Generalinis direktorius

Antanas Maziliauskas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 699 29989
El. paštas: Antanas.Maziliauskas@asu.lt
Aleksandro Stulginskio Universitetas
Rektorius

Linas Skardžiukas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 342 440
El. paštas: skardziukas@kautra.lt
Kautra, UAB
Generalinis direktorius

Zenonas Skibiniauskas
Prezidiumo narys
Tel.: +370 37 208 458
El. paštas: zenonas@lig.lt
Laktopolis, UAB
Generalinis direktorius

Valdemaras Vareika
Prezidiumo narys
Tel.: +370 687 30570
El. paštas: wareika63@gmail.com
Gaschema, UAB
Generelinis direktorius

Jonas Sirvydis
Prezidiumo garbės narys
Tel.: +370 698 33873
El. paštas: j.sirvydis@gmail.com


Algimantas Petras Špėlis
Prezidiumo garbės narys
Tel.: +370 614 76987
El. paštas: algimantas.spelis@gmail.com